-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щепоріз дискового типу за кодом ЄЗС ДК 021:2015 16160000-4 садова техніка різна
Тендер Prozorro UA-2024-04-18-007970-a
Торги не відбулися
193 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 930.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 930.00 UAH
Номер:
7f1d56c4b719495fad838d9bcb1cf019
Внутрішній номер закупівлі:
21338628
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-18-007970-a
Замовник:
Недригайлівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390110
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, смт Недригайлів, вул. Сумська, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Томка +380661787542 nedr_selrada@ukr.net https://nedrygaylivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
16160000-4 Садова техніка різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
193 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.04.2024 14:15 - 23.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.04.2024 14:15 - 26.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
26.04.2024 00:02 - 29.04.2024 10:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 000.00 Щепоріз дискового типу за кодом ЄЗС ДК 021:2015 16160000-4 садова техніка різна