-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щепоріз дискового типу за кодом ЄЗС ДК 021:2015 16160000-4 садова техніка різна
Оголошено тендер
193 000.00
UAH
Номер:
23a47c249ea241c482178932907a2ce0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-18-008662-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Недригайлівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390110
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, смт Недригайлів, вул. Сумська, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Недригайлівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390110
-
Адреса:
42100, Україна, Сумська область, смт Недригайлів, вул. Сумська, 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
193 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щепоріз дискового типу за кодом ЄЗС ДК 021:2015 16160000-4 садова техніка різна
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
16160000-4 Садова техніка різна
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.04.2024 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума193 000.00 UAH