• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території с. Власівка

Торги не відбулися

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер: 504c259110494b90b63f9a2227c7ff9d
Внутрішній номер закупівлі: 21331206
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-18-000568-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Контактна особа: Баглай Валерій Петрович 380523672570 uzhkkh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.04.2024 09:02 - 23.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 18.04.2024 09:02 - 26.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴150 000.00 Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території с. Власівка