• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території с. Власівка

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 28824a4091d24e6a9a00250bdade44a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-07-002276-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Світловодської міської ради
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покос трави ,бур'янів та карантинних рослин на території с. Власівка
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90700000-4 Послуги у сфері охорони довкілля
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.02.2024 11:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 000.00 UAH