• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Квадрокоптер DJI Mavic 3T або «еквівалент»

Безпілотні літальні апарати мультикоптерного типу. Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 34711200-6-Безпілотні літальні апарати

Завершена

225 666.67 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 128.33 UAH
Номер: f2136779aeb94630a8b29530137b7081
Внутрішній номер закупівлі: 21330099
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-17-013025-a   
Замовник: Катеринівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
Контактна особа: Олійник Аліна Юріївна +380999095264 ktotg-uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 225 666.67 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.04.2024 18:31 - 22.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 17.04.2024 18:31 - 25.04.2024 18:36
Аукціон: 26.04.2024 15:35 - 26.04.2024 15:58
Період кваліфікації: 26.04.2024 15:58 - 01.05.2024 19:15
Період завантаження договору: 07.05.2024 00:00 - 17.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴225 666.67 Квадрокоптер DJI Mavic 3T або «еквівалент»