• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Квадрокоптер DJI Mavic 3T або «еквівалент»

Оголошено тендер

225 666.67 UAH
Номер: f9eb610c9ca24ab6a0825e402371da4d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-17-016892-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Катеринівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
Замовник: Катеринівська сільська рада Кропивницького району Кіровоградської області
Очікувана вартість: 225 666.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Квадрокоптер DJI Mavic 3T або «еквівалент»
Примітки: Безпілотні літальні апарати мультикоптерного типу.Код товару визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 34711200-6-Безпілотні літальні апарати
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.04.2024 18:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Квадрокоптер DJI Mavic 3T або «еквівалент»
Код ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума225 666.67 UAH