-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект обладнання для кабінету фізики та хімії
Тендер Prozorro UA-2024-04-17-003827-a
Завершена
145 063.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 450.63 UAH
мін. крок: 1% або 1 450.63 UAH
Номер:
5be3d816a2fd4b7490d0ba325a0be24c
Внутрішній номер закупівлі:
21320933
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-17-003827-a
Замовник:
Терешківський ліцей Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545191
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Терешки, вул. Шевченка, буд. 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Ступар +380958273085 23545191@ukr.net https://tereshky.ucoz.ru/
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 063.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2024 11:19 - 22.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2024 11:19 - 25.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.04.2024 00:02 - 26.04.2024 12:56
Період завантаження договору:
02.05.2024 00:00 - 12.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 063.00 Обладнання для класу фізики та хімії