-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для кабінету фізики та хімії
Оголошено тендер
145 063.00
UAH
Номер:
d917b37f4cc54dc5a29fff7dca50a563
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-17-004686-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Терешківський ліцей Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545191
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Терешки, вул. Шевченка, буд. 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Терешківський ліцей Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545191
-
Адреса:
38762, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Терешки, вул. Шевченка, буд. 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 063.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання для кабінету фізики та хімії
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.04.2024 11:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума145 063.00 UAH