-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )
Тендер Prozorro UA-2024-04-16-011938-a
Завершена
858 110.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 290.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 290.55 UAH
Номер:
61bf6f04ec9f4ef798c2d45e8c96b590
Внутрішній номер закупівлі:
21315275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-16-011938-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
858 110.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2024 16:47 - 22.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2024 16:47 - 25.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
25.04.2024 00:00 - 02.05.2024 08:58
Період завантаження договору:
08.05.2024 00:00 - 18.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴858 110.00 Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )