-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )
Оголошено тендер
858 110.00
UAH
Номер:
4c3dff41976b429597a29b25a3b94552
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-16-013003-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
858 110.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Меблі різні ДК 021:2015: 39151000-5 – Меблі різні (39150000-8: Меблі та приспособи різні )
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39150000-8 Меблі та приспособи різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.04.2024 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума858 110.00 UAH