-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Тендер Prozorro UA-2024-04-16-005900-a
Торги відмінено
116 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 580.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 580.50 UAH
Номер:
b3dcdd5f629046f389309c5bdfe64cff
Внутрішній номер закупівлі:
21309176
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-16-005900-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42855067
-
Адреса:
44702, Україна, Волинська область, м. Володимир, вул. Драгоманова, буд. '41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Рудаєва +380936467524 stomatpoliklinikav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2024 12:27 - 21.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2024 12:27 - 24.04.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
daff917a177b499e9e342442a579f211
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У пункті 15 медико-технічних вимог вказано предмет закупівлі Ендомотор Вудпекер Endo Smart, а технічні характеристики написані на Ендомотор Вудпекер E-Com+. Для роботи лікарів-стоматологів, згідно характеристик, потрібний Ендомотор Вудпекер E-Com+.
Період оскарження:
23.04.2024 13:45 - 04.05.2024 00:00
Дата опублікування:
23.04.2024 13:45
Дата виконання:
04.05.2024 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴116 100.00 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади