• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Оголошено тендер

116 100.00 UAH
Номер: a77148ea7682410382398f7ee882d1d8
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-16-005479-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 116 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 16.04.2024 11:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дзеркало стоматологічне не збільшуюче
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 штука
Період постачання (не задано)
Гладилки стоматологічні Фалькон
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)
Екскаватори стоматологічні
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 10 штука
Період постачання (не задано)
Зонд стоматологічний Фалькон
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)
Пінцет стоматологічний Фалькон
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)
Серветки для пацієнта стоматологічні № 500
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 пачка
Період постачання (не задано)
Каналонаповнювачі Mani №2 25мм (4шт./пач.)
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 пачка
Період постачання (не задано)
Кутовий наконечник для мікромотора з кнопковою фіксацією бора
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора (зі світлом) М4
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)
Наконечник турбінний з кнопковою фіксацією бора М4
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 4 штука
Період постачання (не задано)
Бори діамантові для турбінного наконечника в асортименті
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 50 штука
Період постачання (не задано)
Бори твердосплавні для кутового наконечника в асортименті
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 100 штука
Період постачання (не задано)
Скейлер Вудпекер UDS-E
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Ендомотор Вудпекер Endo Smart
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 1 штука
Період постачання (не задано)
Апекслокатор Вудпекер Вудпекс -3
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)
Стоматологічні карпульні голки Master 0,3х25; 0,4х36 №100
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 20 пачка
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума116 100.00 UAH