-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
аналізатор ситовий вібраційний
Тендер Prozorro UA-2024-04-16-003370-a
Торги не відбулися
110 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 550.00 UAH
Номер:
d646ee34d5e44139924eb866e6dacb89
Внутрішній номер закупівлі:
21306683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-16-003370-a
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нороха Дмитро Петрович 380563730880 dlinkor@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.04.2024 10:56 - 22.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2024 10:56 - 25.04.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 000.00 аналізатор ситовий вібраційний