-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
аналізатор ситовий вібраційний
Оголошено тендер
110 000.00
UAH
Номер:
1a8e309961164fb0848d2c58e26c09b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-16-003575-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070743
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
110 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
аналізатор ситовий вібраційний
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 49005, Україна , Дніпропетровська обл., Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 19. Категорія замовника - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів). Додаткові кошти. Довідка про зміни до кошторису на 2024рік №25від 21.03.2024р
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.04.2024 10:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
аналізатор ситовий вібраційний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума110 000.00 UAH