• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Повітряний гвинтовий компресор

Завершена

855 740.75 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 278.70 UAH
Номер: 8f7b9adeb938410182800f913d13fa93
Внутрішній номер закупівлі: 21296725
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-15-005977-a   
Замовник: ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
Контактна особа: КРАВЕЦЬ Мілана Станіславівна +380997400870 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 855 740.75 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.04.2024 13:25 - 20.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2024 13:25 - 23.04.2024 13:30
Період кваліфікації: 23.04.2024 13:32 - 29.04.2024 10:37
Період завантаження договору: 05.05.2024 00:00 - 15.05.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴855 740.75 Повітряний гвинтовий компресор