-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повітряний гвинтовий компресор
Оголошено тендер
855 740.75
UAH
Номер:
e460aef378b44810ad7c527002f228a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-15-007824-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
855 740.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повітряний гвинтовий компресор
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
15.04.2024 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума855 740.75 UAH