-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Напівбрикети торф"яні
Тендер Prozorro UA-2024-04-15-002708-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер:
b268a9fd179141ce96bb4b39ef90cb13
Внутрішній номер закупівлі:
21293444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-15-002708-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладковська Тетяна Вячеславівна 380965534755 radiviliv.cpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2024 10:59 - 20.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2024 10:59 - 23.04.2024 00:00
Аукціон:
23.04.2024 11:24 - 23.04.2024 11:47
Період кваліфікації:
23.04.2024 11:47 - 10.05.2024 15:47
Період завантаження договору:
16.05.2024 00:00 - 26.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 Напівбрикети торф"яні