-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Напівбрикети торф"яні
Оголошено тендер
450 000.00
UAH
Номер:
80d99a590e7546e38d3366625b102ea0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-15-002875-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Радивилівський центр первинної медико-санітарної допомоги"Радивилівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38374357
-
Адреса:
35500, Україна, Рівненська область, Радивилів, вулиця Садова, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Напівбрикети торф"яні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.04.2024 10:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума450 000.00 UAH