-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
напівчоботи неутеплені шкіряні , чоботи гумові
Тендер Prozorro UA-2024-04-15-000335-a
Завершена
197 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 241.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 241.00 UAH
Номер:
c1082f0878ce4677b7ca5319eb17b05d
Внутрішній номер закупівлі:
21291051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-15-000335-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359090
-
Адреса:
03170, Україна, Київська область, Київ, вул. Янтарна, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каїра Катерина Петрівна 380685917708 a.saltanovska@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 350.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.04.2024 08:52 - 20.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.04.2024 08:52 - 23.04.2024 00:00
Аукціон:
23.04.2024 15:52 - 23.04.2024 16:15
Період кваліфікації:
23.04.2024 16:15 - 26.04.2024 09:38
Період завантаження договору:
02.05.2024 00:00 - 12.05.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴149 150.00 напівчоботи неутеплені шкіряні
- Лот №2 ₴48 200.00 чоботи гумові