• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Напівчоботи неутеплені, чоботи гумові

Оголошено тендер

197 350.00 UAH
Номер: 18b0bfa8843f4ea98a6861968e8d3afd
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-03-007526-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва
Замовник: Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району» м. Києва
Очікувана вартість: 197 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Напівчоботи неутеплені, чоботи гумові
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуття
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.04.2024 12:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Напівчоботи неутеплені
Код ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуття
Кількість 200 пара
Період постачання до 31.12.2024
Чоботи гумові
Код ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуття
Кількість 70 пара
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума197 350.00 UAH