-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вантажно - пасажирський автомобіль з дубль кабіною
Тендер Prozorro UA-2024-04-12-008943-a
Відсутні
Завершена
1 699 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 998.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 998.00 UAH
Номер:
926a79673923438b91148db618c54c34
Внутрішній номер закупівлі:
21287274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-12-008943-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 699 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2024 15:01 - 19.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2024 15:01 - 22.04.2024 12:00
Період кваліфікації:
22.04.2024 12:01 - 23.04.2024 14:00
Період завантаження договору:
29.04.2024 00:00 - 09.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 699 800.00 Вантажно - пасажирський автомобіль з дубль кабіною