-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажно - пасажирський автомобіль з дубль кабіною
Оголошено тендер
1 699 800.00
UAH
Номер:
4d41cabded074728930f96208fed3356
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-12-008654-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
36965797
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, місто Горішні Плавні, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 699 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажно - пасажирський автомобіль з дубль кабіною
Примітки:
Відсутні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Дата опублікування:
12.04.2024 13:37
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вантажно - пасажирський автомобіль з дубль кабіною
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 699 800.00 UAH