-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за адресою: пр. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2024-04-10-005677-a
Номенклатурна позиція: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за адресою: пр. Богоявленський, 314 - ДК 2021-2015: (90911200-8) – послуги з прибирання будівель
Завершена
126 781.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 267.81 UAH
мін. крок: 1% або 1 267.81 UAH
Номер:
7bb6eb8ccba849a5a848e6fe9f413e4e
Внутрішній номер закупівлі:
21258427
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-10-005677-a
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
126 781.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2024 13:07 - 15.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2024 13:07 - 18.04.2024 09:00
Аукціон:
19.04.2024 12:02 - 19.04.2024 12:31
Період кваліфікації:
19.04.2024 12:31 - 24.04.2024 15:34
Період завантаження договору:
30.04.2024 00:00 - 10.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴126 781.30 Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за адресою: пр. Богоявленський, 314