-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за адресою: пр. Богоявленський, 314
Оголошено тендер
126 781.30
UAH
Номер:
3a1dc0dada714884ad1617a3b873e831
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-10-007032-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
126 781.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради за адресою: пр. Богоявленський, 314
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.04.2024 12:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума126 781.30 UAH