-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-04-10-001929-a
Завершена
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 300.00 UAH
Номер:
2f52d186fea44afd9e3e1208a299dde0
Внутрішній номер закупівлі:
21254605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-10-001929-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леся Примаченко +380443654087 l.prymachenko@dbr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2024 10:12 - 21.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2024 10:12 - 24.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.04.2024 00:02 - 29.04.2024 10:05
Період завантаження договору:
05.05.2024 00:00 - 15.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴460 000.00 Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом