-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)
Оголошено тендер
460 000.00
UAH
Номер:
02ba7f5aa87c48cb9cb043100d840289
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-10-002534-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41760289
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Панаса Мирного, буд. 28
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гідравлічний клин з вбудованим ручним насосом (ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.04.2024 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума460 000.00 UAH