-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))
Тендер Prozorro UA-2024-04-09-003686-a
Завершена
44 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 222.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 222.50 UAH
Номер:
05ac8c1803b34967a83d2951a4baef25
Внутрішній номер закупівлі:
21243374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-09-003686-a
Замовник:
ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315602
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Купчишина +380382794430 o.kupchyshyna@kmm.km.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15980000-1 Безалкогольні напоїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
44 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.04.2024 11:11 - 23.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.04.2024 11:11 - 26.04.2024 10:00
Період кваліфікації:
26.04.2024 10:02 - 01.05.2024 10:56
Період завантаження договору:
07.05.2024 00:00 - 17.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴44 500.00 ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))