-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))
Оголошено тендер
44 500.00
UAH
Номер:
9c5ec81e1e7e4c7f9e652f16b49b6807
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-09-004241-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315602
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЦЕНТРАЛЬНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М.КИЇВ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43315602
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, пров. Музейний, буд. 2-Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
44 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:15980000-1 «Безалкогольні напої» (вода питна столова негазована бутильована (18,9л))
Примітки:
Протокол УО № 23 від 09.04.2024
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15980000-1 Безалкогольні напої
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
09.04.2024 10:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума44 500.00 UAH