• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)

Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.

Завершена

350 707.04 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 238.05 UAH
Номер: 14c808a496aa492ab6a19ab429cb46ed
Внутрішній номер закупівлі: 21233463
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-08-006553-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Контактна особа: Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 707.04 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.04.2024 13:43 - 13.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2024 13:43 - 16.04.2024 16:00
Аукціон: 17.04.2024 11:52 - 17.04.2024 15:55
Період кваліфікації: 17.04.2024 15:55 - 24.04.2024 10:30
Період завантаження договору: 30.04.2024 00:00 - 10.05.2024 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴95 907.61 Лот 1. Головний офіс
  • Лот №2 ₴41 633.41 Лот 2. Технічний департамент
  • Лот №3 ₴154 851.08 Лот 3. Департамент експлуатації каналізаційного господарства
  • Лот №4 ₴23 804.94 Лот 4. Розрахунковий департамент
  • Лот №5 ₴34 510.00 Лот 5. Департамент експлуатації водопровідного господарства