• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) ЛОТ 1 – Головний офіс ЛОТ 2 – Технічний департамент ЛОТ 3 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства ЛОТ 4 – Розрахунковий департамент ЛОТ 5 – Департамент експлуатації водопровідного господарства

Оголошено тендер

350 707.04 UAH
Номер: c769c5b02f2746eebbd880fe64cfafad
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-08-004616-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 350 707.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней) ЛОТ 1 – Головний офіс ЛОТ 2 – Технічний департамент ЛОТ 3 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства ЛОТ 4 – Розрахунковий департамент ЛОТ 5 – Департамент експлуатації водопровідного господарства
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней
Дата опублікування: 08.04.2024 11:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 707.04 UAH