-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції
Тендер Prozorro UA-2024-04-08-006352-a
Завершена
269 364.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 346.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 346.82 UAH
Номер:
7a6f078b42f547d4aaaf19334c471229
Внутрішній номер закупівлі:
21233258
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-08-006352-a
Замовник:
Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146305
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ярославська, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сакун Анна Юріївна 380577258658,380577258658 hlg_uo_kh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
269 364.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.04.2024 13:32 - 13.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2024 13:32 - 16.04.2024 15:00
Період кваліфікації:
16.04.2024 15:03 - 17.04.2024 15:39
Період завантаження договору:
23.04.2024 00:00 - 03.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴269 364.00 Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції