-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції
Оголошено тендер
269 364.00
UAH
Номер:
751191df8bf0460489958365b82fb7b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-05-008385-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146305
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ярославська, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146305
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул. Ярославська, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
269 364.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з одержання, зберігання, обробки і видачі друкованої продукції
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друком
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.04.2024 13:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти бюджету Харківської міської територіальної громади
Сума269 364.00 UAH