-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Замки, ключі та петлі (Фурнітура до дверей)
Тендер Prozorro UA-2024-04-08-002251-a
Замки, ключі та петлі (Фурнітура до дверей) 5 найменувань
Завершена
7 555.85
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40.00 UAH
Номер:
c5a4cfa93caf4cd3bdb335031cb987d2
Внутрішній номер закупівлі:
21229172
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-08-002251-a
Замовник:
ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131334
-
Адреса:
08720, Україна, Київська область, Українка, вулиця Промислова, 1, місто Українка, Обухівський район, Київська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Орлова Ірина 380457255462 orlova@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44520000-1 Замки, ключі та петліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 555.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.04.2024 10:29 - 15.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.04.2024 10:29 - 18.04.2024 09:00
Аукціон:
19.04.2024 15:03 - 19.04.2024 15:26
Період кваліфікації:
19.04.2024 15:26 - 02.05.2024 15:09
Період завантаження договору:
08.05.2024 00:00 - 18.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 555.85 Замки, ключі та петлі (Фурнітура до дверей)