• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фурнітура до дверей

Оголошено тендер

9 067.03 UAH
Номер: 1ec8d8dd7a8c464685f274b6c3738263
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-05-000101-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 9 067.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фурнітура до дверей
Примітки: ТпТЕС
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44520000-1 Замки, ключі та петлі
Дата опублікування: 05.04.2024 08:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 067.03 UAH