-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2024-04-04-001150-a
Завершена
405 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 025.00 UAH
Номер:
1d74e687fd8c432dbdb7411f997fa0ac
Внутрішній номер закупівлі:
21202111
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-04-001150-a
Замовник:
АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гринішин Андрій Анатолійович +380432659576 vmtz7_1@voe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.04.2024 09:40 - 09.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2024 09:40 - 12.04.2024 09:00
Період кваліфікації:
12.04.2024 09:01 - 15.04.2024 09:12
Період завантаження договору:
21.04.2024 00:00 - 01.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴405 000.00 Продукція для чищення