-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення
Оголошено тендер
405 000.00
UAH
Номер:
70c8dd16fe0e4941898eb40691cc2336
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-04-000767-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130694
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
405 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукція для чищення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
04.04.2024 09:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума405 000.00 UAH