-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Процесори, монітори, клавіатури, маніпулятори типу «миша»)
Тендер Prozorro UA-2024-04-03-010795-a
Торги не відбулися
160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 600.00 UAH
Номер:
12c58c067f164d16aac26e021011a442
Внутрішній номер закупівлі:
21198641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-03-010795-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куцепьорова Наталія Вікторівна 380445644409 poliklinika_1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2024 16:10 - 08.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2024 16:10 - 11.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴160 000.00 Процесори, монітори, клавіатури, маніпулятори типу «миша»