-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Процесори, монітори, клавіатури, маніпулятори типу «миша»)
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
0a5502a055f74adbae9fbfc7d5757538
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-03-005148-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26064374
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Харківське шосе, будинок 121
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Процесори, монітори, клавіатури, маніпулятори типу «миша»)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
03.04.2024 11:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума160 000.00 UAH