• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання Для забезпечення проведення заходів з питань молоді на 2018 рік)

Для забезпечення проведення заходів з питань молоді на 2018 рік: Семінари – тренінги «Я маю права» м. Київ ІІ декада вересня (4 дні), Семінари «Молодь проти корупції» м. Київ ІІ декада вересня (4 дні), ІV Молодіжний форум з прав людини м. Київ І декада грудня 2018 року, Молодіжна акція «Столиця талантів» м. Київ, вул.Хрещатик,36, Колонна зала КМДА ІІ декада червня 2018 року, Фестиваль «Sand Fest 2018» м. Київ, зона відпочинку «Наталка», Оболонська Набережна І декада липня 2018 року, Фестиваль «Lifeguard Fest» м. Київ, Гідропарк, зона відпочинку «Венеція» І декада липня 2018 року, Молодіжна акція до Дня студента м. Київ ІІ декада листопада 2018 року, Молодіжна конференція до Дня місцевого самоврядування м. Київ І декада грудня 2018 року, Молодіжна акція «Молодь обирає здоров’я» м. Київ, парк «Муромець» ІІ декада серпня 2018 року

Завершена

225 460.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 127.30 UAH
Номер: dce4f829a14b414590502d607a159091
Внутрішній номер закупівлі: 2119847
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-16-001401-b   
Замовник: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Гутцайт Вадим Маркович 380442782594 kyiv_sport@ukr.net http://don.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 225 460.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 127.30 UAH
Період уточнення: 16.05.2018 16:36 - 21.05.2018 18:00
Період прийому пропозицій: 16.05.2018 16:36 - 31.05.2018 18:00
Аукціон: 01.06.2018 12:57 - 01.06.2018 13:18
Період кваліфікації: 01.06.2018 13:18 - 08.06.2018 15:12
Період завантаження договору: 01.06.2018 13:18 - 21.06.2018 13:18

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання Для забезпечення проведення заходів з питань молоді на 2018 рік)
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 00000, Україна, місто Київ, Київ, Детальний час та місце проведення необхідно уточнити за 10 діб до запланованої дати в організаторів На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Скоренко Дмитро Михайлович

Оскарження: 01.06.2018 13:18 - 19.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 209 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.06.2018 15:12
Документи 30
Скарги 0
ФОП Дунькін Володимир Іванович
Початкова пропозиція 225 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
225 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: 6f4fe5d21f8e46e8a25c8b17823722ec
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-16-001401-b-c1
Постачальник: Фізична особа-підприємець Скоренко Дмитро Михайлович
Номер договору: 149
Сума договору: 209 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 25.06.2018 11:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s