-
Відкриті торги
-
КЕП
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання Для забезпечення проведення заходів з питань молоді на 2018 рік)
209 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
6f4fe5d21f8e46e8a25c8b17823722ec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-16-001401-b-c1
Замовник:
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147629
-
Контактна особа:
Гутцайт Вадим Маркович 380442782594 kyiv_sport@ukr.net http://don.kievcity.gov.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, бульвар Т. Шевченка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Скоренко Дмитро Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3033708858
-
Контактна особа:
Скоренко Дмитро Михайлович 0971688350, office@garniysound.com.ua
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, Богдана Хмельницького, 1 кв. 24
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Номер договору:
149
Дата підписання:
25.06.2018 11:00
Період дії договору:
25.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
209 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 209 700.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (Оренда обладнання Для забезпечення проведення заходів з питань молоді на 2018 рік)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, місто Київ, Київ, Детальний час та місце проведення необхідно уточнити за 10 діб до запланованої дати в організаторів
На карті