• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Човен тренерський супровідний без двигуна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (наказ 1124)

Торги не відбулися

294 820.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 474.10 UAH
Номер: c5bb63bbe1974603af3a4c29188b6393
Внутрішній номер закупівлі: 21191651
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-04-03-003791-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Контактна особа: Ратушна Анжела Миколаївна 2890042 angelanovikova.usz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34520000-8 ЧовниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 294 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2024 11:12 - 09.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2024 11:12 - 12.04.2024 10:00
Період кваліфікації: 12.04.2024 10:00 - 25.04.2024 14:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴294 820.00 Човен тренерський супровідний без двигуна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (наказ 1124)