• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Човен тренерський супровідний без двигуна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (наказ 1124)

Оголошено тендер

294 820.00 UAH
Номер: ab88d3960f364792adf3bdf2879f5a08
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-03-004737-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"
Очікувана вартість: 294 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Човен тренерський супровідний без двигуна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в м. Париж (Французька Республіка) (ДК 021:2015 34520000-8 - Човни) (наказ 1124)
Примітки: Зміни до річного плану закупівель 2024 року. Закупівля здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товару, згідно наказу Міністерства молоді та спорту України від 23.02.2024 року № 1124
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34520000-8 Човни
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 03.04.2024 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗакупівля здійснюється в межах обсягів кошторисних призначень та відповідних асигнувань на 2024 бюджетний рік
Сума294 820.00 UAH