-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-04-03-002754-a
Торги не відбулися
11 256.62
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 56.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 56.28 UAH
Номер:
99565b11d899456287ff1eea61ec53da
Внутрішній номер закупівлі:
21190600
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-03-002754-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 dprz_1@cndsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 256.62 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.04.2024 10:34 - 08.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.04.2024 10:34 - 11.04.2024 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 256.62 Природний газ