-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
11 256.62
UAH
Номер:
5d9af58e4f6842e297140285503df2c7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-03-002994-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 256.62 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
03.04.2024 10:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
0.68 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.08.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума11 256.62 UAH