-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Універсальний комплекс масової деконтамінації (ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-04-02-011473-a
Завершена
170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 850.00 UAH
Номер:
1b96f7474ff94ec68c3fc93c2b559590
Внутрішній номер закупівлі:
21186805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-02-011473-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажкевич Мар'яна Павлівна +380980846929 likarna_zvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2024 17:21 - 07.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2024 17:21 - 10.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.04.2024 00:02 - 16.04.2024 20:02
Період завантаження договору:
22.04.2024 00:00 - 02.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Універсальний комплекс масової деконтамінації (ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)