-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Універсальний комплекс масової деконтамінації (ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Оголошено тендер
170 000.00
UAH
Номер:
2b899e5312544222984a16c8029f4fa1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-02-013676-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Універсальний комплекс масової деконтамінації (ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.04.2024 16:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума170 000.00 UAH