-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Система цифрової візуалізації рентгенівських зображень
Тендер Prozorro UA-2024-04-02-010969-a
Завершена
696 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 960.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 960.00 UAH
Номер:
93d2e0eed4ea40c58db039e8b831e077
Внутрішній номер закупівлі:
21186323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-02-010969-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Балабух Тетяна Григорівна 380433622154 yamp_likar_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
696 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.04.2024 16:44 - 09.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2024 16:44 - 12.04.2024 10:00
Період кваліфікації:
12.04.2024 10:00 - 16.04.2024 16:42
Період завантаження договору:
22.04.2024 00:00 - 02.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴696 000.00 Система цифрової візуалізації рентгенівських зображень