-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Система цифрової візуалізації рентгенівських зображень
Оголошено тендер
696 000.00
UAH
Номер:
f767a1dd6fab4ab8be20e5b22d98d9ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-29-004085-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯМПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ЛІКАРНЯ" ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
696 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Система цифрової візуалізації рентгенівських зображень
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023:
61109 Система рентгенівська діагностична для перетворення цифрових зображень
Дата опублікування:
29.03.2024 11:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система цифрової візуалізації рентгенівських зображень
×
-
НК 024:2023:
61109 Система рентгенівська діагностична для перетворення цифрових зображень
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума396 000.00 UAH