-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спортивне взуття дитяче
Тендер Prozorro UA-2018-05-15-001709-b
Спортивне взуття дитяче
Завершена
253 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 266.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 266.00 UAH
Номер:
fa3bdbc5c44f40bdabfac4e99f95a770
Внутрішній номер закупівлі:
2117768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-15-001709-b
Замовник:
Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №15
×
-
Код ЄДРПОУ:
22879582
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, Київ, Маршала Якубовського,7А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Канавський Руслан Михайлович 030993258882 kdusch15@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
253 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 266.00 UAH
Період уточнення:
15.05.2018 18:47 - 21.05.2018 19:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2018 18:47 - 31.05.2018 19:00
Аукціон:
01.06.2018 11:41 - 01.06.2018 12:02
Період кваліфікації:
01.06.2018 12:02 - 04.06.2018 21:56
Період завантаження договору:
01.06.2018 12:02 - 21.06.2018 12:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивне взуття дитяче
Кількість
211 пара
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Борисенко Ольга Володимирівна
Оскарження: 01.06.2018 12:02 - 15.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2943915307
-
Контактна особа:
Яковлев Євгеній Юрійович +380934601421 borisenkotender@gmail.com
-
Адреса:
02152, Україна, м. Київ, Київ, вул. Серафимовича, буд. 9 кв. 43
Оскарження: 01.06.2018 12:02 - 15.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
253 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2018 21:56
Документи
28
Скарги
0
ФОП Москаленко Марина Ігорівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3306614402
-
Контактна особа:
Яковлев Євгеній Юрійович +380934601421 evgeniy2012ua@gmail.com
-
Адреса:
04212, Україна, м. Київ, Київ, вул. Тимошенка, буд. 13-А кв. 474
Початкова пропозиція
253 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
253 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
ea621552b23c4207abd68a6219f44ac9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-15-001709-b-a1
Постачальник:
ФОП Борисенко Ольга Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2943915307
-
Контактна особа:
Яковлев Євгеній Юрійович +380934601421 borisenkotender@gmail.com
-
Адреса:
02152, Україна, м. Київ, Київ, вул. Серафимовича, буд. 9 кв. 43
Номер договору:
44
Сума договору:
253 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
15.06.2018 17:00
Статус:
Підписаний