• Відкриті торги
  • КЕП

Спортивне взуття дитяче

Договір № 44 від 15.06.2018 року

253 200.00 UAH з ПДВ
Номер: ea621552b23c4207abd68a6219f44ac9
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-15-001709-b-a1
Постачальник: ФОП Борисенко Ольга Володимирівна
Класифікатор ДК 021:2015: 18820000-3 Спортивне взуттяАналіз за цим CPV
Опис: Договір № 44 від 15.06.2018 року
Номер договору: 44
Дата підписання: 15.06.2018 17:00
Період дії договору: 15.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 253 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 253 200.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивне взуття дитяче
Код ДК 021:2015: 18820000-3 Спортивне взуття
Кількість 211 пара
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 03191, Україна, місто Київ, Київ, Якубовського 7 а На карті